Skuteczny, domowy peeling twarzy, szyi i dekoltu

Dobór kosmetyków do właściwej pielęgnacji twarzy należy rozpocząć od określenia rodzaju swojej skóry. Dla skóry suchej, tłustej, mieszanej, a także wrażliwej oraz z licznymi niedoskonałościami marka The Ordinary przygotowała kosmetyki o wyjątkowej skuteczności. Skuteczne oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie swojej cery możliwe jest między innymi dzięki zawartym w kosmetykach The Ordinary kwasom. Czyszczą skutecznie i dogłębnie, a skóra odzyskuje blask.

Popularność kosmetyków The Ordinary

Produkty The Ordinary mają prosty i naturalny skład. Ich niewątpliwe działanie poparte jest wieloma testami i badaniami. Spośród nich można dobrać odpowiednie kosmetyki do swojej cery, tworząc indywidualne zestawy. W składzie takich zestawów, polecane są przez markę The Ordinary peelingi, emulsje oczyszczające, olejki, sera i kremy.

Mając możliwość doboru właściwych, skutecznych i bezpiecznych dla skóry kosmetyków, należy systematycznie je stosować. Przestrzeganie zaleceń i porad producenta jest również ważne. By twarz przygotować do zabiegów pielęgnacyjnych, należy zastosować, zgodnie z radą marki The Ordinary peeling. Jedynie on skutecznie i dogłębnie oczyści twarz, przygotowując ją do dalszych zabiegów.

Oczyszczanie twarzy, szyi i dekoltu za pomocą peelingu The Ordinary

Peeling stosuje się 1 lub 2 razy w tygodniu lub co 10 dni. Nakłada się go na oczyszczoną i suchą skórę maksymalnie na 10 minut, po czym zmywa się go dokładnie chłodną wodą. Każdy peeling The Ordinary posiada w swoim składzie różne kwasy o różnych stężeniach. Najpopularniejszy i jednocześnie najmocniejszy peeling, tak zwany krwawy, zawiera w swoim składzie kilka kwasów.

Dobrany dla siebie od marki The Ordinary kwas mlekowy, glikolowy, cytrynowy czy salicylowy, redukuje skutecznie wiele skórnych defektów oraz działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Źródło: sklep Darmar