Najpopularniejsze rodzaje fluidów do twarzy

Najpopularniejsze rodzaje fluidów do twarzy

Fluid do twarzy to nieodzowny kosmetyk dla każdej kobiety. To kosmetyk, który tak naprawdę zrewolucjonizował makijaż – przy jego użyciu można praktycznie ekspresowo ukryć wszelkie niedoskonałości cery, wyrównać jej kolor i wydobyć naturalne piękno rysów twarzy. Obecnie w sprzedaży znajduje się bardzo wiele różnych rodzajów fluidów, o których odrobinę poniżej. 

Kryjące podkłady do twarzy


Lancome Teint Idole Ultra Wear z https://www.cocolita.pl/lancome-teint-idole-ultra-wear to doskonały przykład na świetnej jakości fluid kryjący do twarzy. Taki fluid zapewnia dobre krycie, a zatem pozwala na zamaskowanie nie tylko drobnych niedoskonałości, ale również większych skaz na skórze. Wspominany fluid doskonale radzi sobie na przykład z przebarwieniami i zaczerwienieniami. Problem pękających naczynek to częsty problem u Polek. Wspominany fluid to fluid z wyższej półki cenowej z perfumerii.

to doskonały przykład na świetnej jakości fluid kryjący do twarzy. Taki fluid zapewnia dobre krycie, a zatem pozwala na zamaskowanie nie tylko drobnych niedoskonałości, ale również większych skaz na skórze. Wspominany fluid doskonale radzi sobie na przykład z przebarwieniami i zaczerwienieniami. Problem pękających naczynek to częsty problem u Polek. Wspominany fluid to fluid z wyższej półki cenowej z perfumerii.

Fluidy nawilżające


Wiele kobiet nie ma większych problemów ze skórą, która jest pozbawiona przebarwień i blizn, wymaga natomiast jedynie delikatnego wyrównania kolorytu. Właśnie w tym celu można stosować fluidy nawilżające, które jedynie tonują kolor skóry. Nowoczesne fluidy nawilżające działają nie tylko jako kosmetyk upiększające, ale również jako kosmetyk pielęgnacyjny.

Fluid rozświetlające


Spektakularny efekt daje stosowanie fluidów rozświetlający, które dedykowane są dla skór szarych i pozbawionych, ale też dla kobiet z delikatną siateczką zmarszczek na twarzy. Fluidy rozświetlające dają niesamowity efekt glow, dzięki któremu cera jest bardzo promienna i wygląda na młodszą.