Marka Lancome

Marka Lancome

Czym charakteryzuje się firma Lancome? Kiedy powstała ta marka? W czym się specjalizuje?

Marka Lancome

Lancome jest przedsiębiorstwem międzynarodowym z branży kosmetycznej, które wchodzi w skład grupy L’Oreal.

Firma powstała w 1935 roku, natomiast jej założycielem jest Armand Petitjean. Symbol firmy nawiązuje do słynnego zamku Lancome, gdzie rośnie bardzo wiele krzewów róż.

Pierwsze perfumy

Pierwsze perfumy marki Lancome zostały wypuszczone na rynek w 1935 roku w czasie trwania Wystawy Światowej (w Brukseli). Ich nazwy to: Tendre Nuit, Conquete, Bocages, Kypre oraz Tropiques. 

Marka Lancome weszła na amerykański rynek w latach 50.

Isabella Rossellini przez 14 lat (od 1982 roku) była modelką reklamującą produkty tej marki. Ważną osobą była także aktorka, z którą podpisano kontrakt na wiele lat. 

Kosmetyki i perfumy

Lancome jest znaną marką na całym świecie, rozpoznawalną dzięki wysokiej jakości kosmetykom do pielęgnacji urody. Produkty od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Po wprowadzeniu na rynek perfum, opracowano krem do twarzy, posiadający niezwykłe właściwości. Aktualnie perfumy i preparaty tej marki są bardzo dobrze sprzedawane w wielu krajach. 

Marka pozwala dodać kobietom pewności siebie i odwagi. Kosmetyki są subtelne i pełne kobiecości, co wpływa na zadowolenie użytkowniczek. 

Produkty marki Lancome cechują się najwyższą jakością i cennymi składnikami. Perfumy mają oryginalne zapachy, a cena idzie w parze z ich jakością. Dlatego już od tylu lat marka przoduje na rynkach światowych w branży kosmetycznej.