Jak odmłodzić skórę bez skalpela?

Jak odmłodzić skórę bez skalpela?

Produkcja kolagenu i elastyny w skórze drastycznie spada już w okolicach 30 roku życia. Najczęściej właśnie wtedy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Oczywiście, te mimiczne mogą występować znacznie wcześniej, nawet u osób młodszych o dekadę. Proces starzenia się skóry gwałtownie przyspiesza podczas menopauzy. Czy można tego uniknąć bez inwazyjnych zabiegów?

Kosmetyki o wyjątkowym działaniu

Objawy starzenia się cery, to m.in. utrata jędrności, widoczne zmarszczki, poszarzały koloryt, zaburzony owal twarzy, przebarwienia i suchość. Chcąc naprawić te wszystkie szkody, najlepiej jak najszybciej wdrożyć odpowiednią pielęgnację – ukierunkowaną na odmładzanie skóry. Jakich produktów używać? Podstawą powinien być wysokiej jakości krem o działaniu wygładzającym i ujędrniającym. Może to być np. Purles 152 egf youth cream, który jest nazywany kremem młodości. Dlaczego? Jest to mocno odżywczy preparat, które zawiera całe bogactwo substancji, które regenerują skórę oraz opóźniają starzenie się skóry. Jest to znakomity sposób na odłożenie w czasie wizyty u lekarza medycyny estetycznej.

Składniki, które przywrócą skórze jędrność

To, co jest istotne podczas wyboru preparatu pielęgnującego, to jego skład. Które substancje działają przeciwzmarszczkowo? Są to na pewno peptydy, czynniki wzrostu, a także dobrze znane algi morskie. Wszystkie wymienione składniki są obecne właśnie w kremie Purles. Poza tym, zawiera on też m.in. hiluronian sodu i skwalan. I między innymi dlatego powinny się z nim zaprzyjaźnić osoby o cerach dojrzałych lub przesuszonych, które wymagają intensywnego odżywienia. Trzeba oczywiście pamiętać, że zmarszczki nie wchłoną się w magiczny sposób przy pomocy kremu. Stosując jednak takie profesjonalne preparaty można je znacznie wygładzić oraz nieco oszukać czas.