Dlaczego warto zdecydować się na zakup lampy led semilac?


Warto wiedzieć, że profesjonalna lampa led semilac najnowszej generacji została stworzona przede wszystkim z myślą o potrzebach stylistek paznokci. Należy również zdawać sobie sprawę, że lampa semilac led łączy dwa rodzaj światła, nie tylko jest w stanie perfekcyjnie utwardzać lakiery hybrydowe, ale również żele Semilac.

Jakie są największe atuty omawianego produktu?

Wyjątkowa lampa led semilac wyposażona została przez producenta w tryb double power, który umożliwia samodzielnie zwiększyć moc światła. Koniecznie należy podkreślić, że urządzenie zostało ustawione bazowo na moc 48W. Kobieta, której celem jest przełączenie mocy z wspomnianych 48W na 24W powinna nacisnąć odpowiedni przycisk ON/OFF przez 2 sekundy. 

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup tego produktu?

Koniecznie należy podkreślić, że lampa została wyposażona w trzy tryby utwardzania, czyli 5, 30 i 60 sekund w celu zwiększenia efektywności pracy stylistki. Nie można również zapomnieć, że produkt posiada 30 energooszczędnych diod LED, a także sensor ruchu, dzięki któremu możliwe jest automatyczne uruchomienie lampy, gdy zostanie włożona do niej dłoń. Z kolei niezwykle ergonomiczny kształt umożliwia na umieszczenie od razu w środku całej dłoni, a także natychmiastowe utwardzenie poszczególnych warstw produktów, które będą aplikowane na płytce danego paznokcia. Nie można zapomnieć, że odczepiany spód pozwala na bardzo proste czyszczenie, a także wykonywanie odpowiednich zabiegów pedicure. Ponadto wysokiej jakości wentylator gwarantuje właściwe chłodzenie.