Czy mając zniszczone włosy, trzeba rezygnować z farbowania?

Czy mając zniszczone włosy, trzeba rezygnować z farbowania?

Jeszcze do niedawna kobiety, które miały włosy zniszczone i osłabione zabiegami fryzjerskimi, musiały czekać, aż im pasma odżywią się zanim ponownie zostanie na nie nałożona farba. Teraz już nie ma takiej konieczności i gdy nakłada się kolor na zniszczone włosy, nie trzeba bać się, że jeszcze bardziej pogorszy się ich stan. Gwarantują to nowoczesne rozwiązania.

 

Innowacyjne farby odżywiające włosy

Kobiety, które nie chcą, by farba zaszkodziła ich włosom, mogą zastosować liczne dostępne na rynku farby, które mniej szkodzą, a przy tym pielęgnują włosy. W kosmetykach takich można znaleźć głównie keratynę, czyli białko budujące włosy, a także liczne olejki i inne składniki pielęgnujące. Nałożenie takich preparatów na włosy sprawia, że stają się one nie tylko doskonale pokryte kolorem i lśniące, ale też odżywione i nie ma mowy o większych zniszczeniach.

 

Wysoko zaawansowane produkty – Nanoplex na włosy

W sprzedaży znaleźć też można wyjątkowe produkty, które stosuje się razem z farbą, nie tylko ograniczając zniszczenia, ale też odżywiając włosy, i to wyraźnie. Świetnym tego przykładem jest Nanoplex, który działa tylko jeśli stosuje się go z farbą (oraz z płynem do trwałej). Zawarte w niej składniki aktywizują jego działanie, a to jest naprawdę wyjątkowe. Produkt ten naprawia wiązania między włosami, dzięki czemu podczas farbowania zyskuje się nowe włosy – dzięki kolorowi i silnemu odżywieniu.