Bio Oil na rozstępy

Bio Oil na rozstępy

Bio Oil jest specjalnym olejkiem do pielęgnacji, z którego korzystają osoby z rozstępami, bliznami, wrażliwą skórą, dojrzewającą, suchą lub odwodnioną. Kobiety w ciąży mogą z niego korzystać już od drugiego trymestru.

Bio Oil na rozstępy

Ten Olejek jest znany w wielu krajach i doceniany przez setki osób. Został on opracowany z myślą o poprawie wyglądu skóry, redukcji blizn i rozstępów. 

Bio Oil na rozstępy zawiera w składzie cztery roślinne olejki; lawendowy, rumiankowy, rozmarynowy i z nagietka. Odznaczają się one właściwościami regeneracyjnymi, zapobiegając powstawania nowych rozstępów i spłycając istniejące. Ponadto, pomagają przywrócić równowagę hydrolipidową skóry.

Witaminy

Preparat łatwo rozprowadzić na skórze, dosyć łatwo się wchłania i zawiera witaminy A i E. Chronią one skórę przed działaniem wolnych rodników, pomagają walczyć z przebarwieniami i starzejącą się skórą. 

Bio Oil wygładza skórę osłabioną i wysuszoną przez działanie warunków atmosferycznych. Stosowany podczas codziennej pielęgnacji zapewni intensywne i specjalistyczne nawilżenie. Doskonale nadaje się także do kąpieli, natomiast po opalaniu wykazuje właściwości łagodzące.  

Jako produkt hipoalergiczny jest polecany osobom w każdym wieku i z różnymi problemami skórnymi, zwłaszcza z rozstępami. 

Rozstępy to zmora wielu kobiet. Aby je zredukować i wygładzić warto sięgnąć po Boi Oil na rozstępy, który po pewnym czasie daje zadowalające efekty. Ten preparat zyskuje uznanie wśród wielu osób dzięki bogatym właściwościom i cennym składnikom.