Zatrzymaj wypadanie włosów z koreańskimi produktami Hair Medic. Tonik i szampon

Zatrzymaj wypadanie włosów z koreańskimi produktami Hair Medic. Tonik i szampon

Borykasz się z problemem nadmiernie wypadających włosów? Chcesz, aby Twoja fryzura znów była gęsta? Z myślą o osobach zmagających się z łysieniem powstała marka Hair Medic. Jej tonik i szampon zawierają pełną gamę substancji aktywnych wykorzystujących nanotechnologię.

Hair Medic – koreańskie kosmetyki na wypadanie włosów


Koncepcja kosmetyków Hair Medic została zapoczątkowana na początku lat 90. XX wieku. To właśnie wtedy dr Park pracujący na południowokoreańskim uniwersytecie w Kyungbook zaczął prace nad dostarczaniem składników aktywnych do cebulek włosów.

Wynik jego badań to opatentowana formuła Hair Medic, która bazuje na nanotechnologii. Dzięki zastosowaniu nanometrycznych cząsteczek aktywnych udało się stworzyć kosmetyki, których efektywność porównywalna jest z mezoterapią igłową.

Seria produktów Hair Medic


Hair Medic to dwa produkty uzupełniające swoje działanie:
– Hair Medic Intense Serum 150 ml – odżywka w formie toniku
– Hair Medic Shampoo RS 200 ml – szampon do włosów

Oferowany przez Hair Medic tonik to kosmetyk całkowicie naturalny, który zawiera kilkanaście ekstraktów roślinnych oraz innych substancji aktywnych zaopatrujących cebulki włosowe w najważniejsze dla nich składniki. Wspiera go szampon, który delikatnie, ale skutecznie myje i pielęgnuje włosy.

Zastosowanie szamponu i toniku Hair Medic pozwala na zahamowanie wypadania włosów już po paru tygodniach i aktywację ich odrostu. Dodatkowo kosmetyki te przywracają równowagę skórze głowy, zmniejszają jej przetłuszczanie i łupież. To ratunek dla osób z problemem łysienia!