Zabiegi, które warto zrobić przed latem

Współczesne kobiety mogą dbać o siebie na zupełnie innym poziomie – w klinikach medycyny estetycznej oraz w gabinetach kosmetologicznych dostępne są zabiegi, dzięki którym skóra twarzy i ciała może prezentować się po prostu perfekcyjnie. Z niektórych zabiegów dobrze jest skorzystać jeszcze przed wiosną i latem.

Depilacja z wykorzystaniem laseru

Depilacja laserowa w stolicy Polski jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w ostatnich latach. To zupełnie zrozumiałe – kobiety chcą na długo cieszyć się gładkim ciałem i sięgają po bardziej nowoczesne metody niż na przykład depilator czy wosk. Depilacja laserowa Warszawa jest niezwykle popularna wśród gwiazd show-biznesu i telewizji, z których przykład biorą zwykłe kobiety. Zanim nadejdzie wiosna, dobrze jest zatem rozprawić się z nadmiernym owłosieniem i umówić się na kilka seansu w depilacji laserowej. Skóra pod pachami czy na łydkach będzie cudownie gładka, nie będzie problemu z wrastającymi włosami, które zawsze wyglądają nieestetycznie.

Kwasy

Oczywiście samą depilacją laserową można z powodzeniem przeprowadzić też wiosną czy latem, w odróżnieniu od różnego rodzaju zabiegów z kwasami, z których lepiej korzystać maksymalnie do końca marca. Później większe natężenie promieni słonecznych może mieć negatywny wpływ na stan skóry traktowanej kwasami. Mogą pojawić się na przykład przebarwienia, dlatego właśnie ze względów bezpieczeństwa na kwasy najlepiej jest się umówić jeszcze w styczniu czy w lutym. Po zabiegach z kwasami cera jest rozjaśniona i odmłodzona, kolor jest ujednolicony, twarz wygląda promiennie i młodo.

zdjęcie depilacji laserowej