Yankee Candle – co znajdziemy w ofercie firmy?

Yankee Candle – co znajdziemy w ofercie firmy?

Yankee Candle to popularna na całym świecie amerykańska firma, która zajmuje się produkcją wosków, świec zapachowych oraz akcesoriów związanych ze świeczkami. Wyroby marki znajdziemy w wielu sklepach internetowych, a także drogeriach stacjonarnych i w specjalnych sklepach ze świecami. Co oferuje marka, jakie są zapachy i wielkości, jeśli chodzi o aktualną ofertę wosków i świeczek Yankee Candle?

Trzy wielkości świec Yankee Candle

Świece zapachowe Yankee Candle dostępne są w trzech rozmiarach – mały (104 gramy; czas palenia – do 30 godzin), średni (411 gramów; czas palenia – do 75 godzin) i duży (623 gramy; czas palenia – do 150 godzin). Wszystkie świece są w szkle i mają kształt słoika, który, po wypaleniu, można wykorzystać do przechowywania.

Najpopularniejsze zapachy świec Yankee Candle to Clean Cotton (świeże pranie), Vanilla (wanilia), Pink Sands (wakacyjny zapach, nuty cytrusów i piżma) czy bożonarodzeniowy zapach Red Apple Wreath. Firma wypuszcza również zapachy sezonowe i edycje limitowane np. Chocolate Eggs (czekoladowe jajka na Wielkanoc).

Woski Yankee Candle

Woski Yankee Candle pali się na specjalnym kominku, który służyć też może do udekorowania naszego wnętrza. Woski są zdecydowanie mniejsze i poręczniejsze. Ich palenie jest też ekonomiczniejsze niż kupowanie świec. Yankee Candle oferuje jeden rozmiar wosku – ma on 22 gramy i pali się do 8 godzin. Zapachy wosków są dokładnie takie same, jak świec – można je też ze sobą mieszać, stapiając na kominku np. dwa jednocześnie.