Tradycyjne lakiery do paznokci a hybrydy

Tradycyjne lakiery do paznokci a hybrydy

Wizytówką każdego człowieka są zadbane dłonie. Zwłaszcza panie powinny wziąć sobie tę myśl do serca. I rzeczywiście, to kobiety nierzadko mają bzika na punkcie tego, jak wyglądają ich ręce. Stosują kremy nawilżające, chronią dłonie przed detergentami, zakładając rękawiczki podczas mycia naczyń czy prania ręcznego. Ale nade wszystko dla kobiet zadbane dłonie to dobrze wykonany manicure.

Jakie kolory nosić na paznokciach?

To, na jaki kolor zdecyduje się ktoś pomalować paznokcie, to sprawa bardzo indywidualna. Jedni gustują w mocnych odcieniach, inni wolą zdecydowanie sięgnąć po lakier do paznokci w neutralnym kolorze. Z pewnością, manicure dłoni należy dostosować do sytuacji, w której ktoś się znajduje. Jeśli ktoś wybiera się na rozmowę kwalifikacyjną, lepiej będzie jeśli użyje bezbarwnego lakieru do paznokci lub takiego w kolorze delikatnego różu. Tego dnia lepiej zrezygnować z ciemnych czy rażących odcieni.

Hybryda czy tradycyjne lakiery do paznokci?

Rynek lakierów do paznokci przeszedł w ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Sprzedaż tradycyjnych lakierów do paznokci spadła drastycznie, kiedy w branży pojawiła się hybryda. Manicure hybrydowy ma wiele zalet, przede wszystkim jeśli chodzi o trwałość. Można go nosić nawet do trzech tygodni i nie ma obaw, że odpryśnie w trakcie sprzątania czy pisania na klawiaturze. Jednak nie wszyscy mogą korzystać z tego rozwiązania, ponieważ lakiery hybrydowe potrafią uczulać.