Sztanga kolczyk – jak wyrazić swoją osobowość i podkreślić pewność siebie?

Sztanga kolczyk – jak wyrazić swoją osobowość i podkreślić pewność siebie?

Kolczyki sztangi, czyli proste pręciki zakończone specjalnymi końcówkami po obu stronach są szczególnie popularne wśród młodych ludzi o ciekawym charakterze. Po jednej stronie sztanga zazwyczaj zakończona jest ruchomą, odkręcaną końcówką, a po przeciwnej stronie nieruchomą i przymocowaną na stałe kuleczką, choć istnieją oczywiście modele, w których końcówki po obu stronach można zdejmować.

Sztangi to piercingi szczególnie popularne w języku oraz uszach – zarówno w płatku ucha jak i w innych jego częściach. Jakie sztangi dostępne są w sklepach jubilerskich? Czym charakteryzuje się ten rodzaj kolczyka?

Kolczyki sztangi – wyjątkowe kolczyki do ucha.

Sztanga w uchu to coraz bardziej popularny i coraz częściej wybierany przez młodzież rodzaj piercingu. Istnieją dwa główne rodzaje sztang do noszenia w uchu. Pierwszy – dużo bardziej klasyczny – który nosić można w wielu różnych przekłuciach – helix, tragus czy w dziurce w płatku ucha – to zazwyczaj kilku milimetrowa sztanga zakończona odkręcaną końcówką po jednej stronie i ozdobnym elementem po drugiej. Drugi rodzaj sztangi to tak zwany industrial – łączy ona ze sobą dwie dziurki w górnej części ucha.

Industrial – ozdobny kolczyk sztanga.

Sztanga, która łączy ze sobą dwa piercingi w górnej części ucha jest zazwyczaj dużo bardziej ozdobna i widoczna. W tym modelu obie końcówki są ozdobne, ponieważ obie są widoczne w trakcie noszenia. Mogą to być na przykład skrzydła, kwiaty, cyrkonie czy klasyczne kulki. Bliższe informacje na tej stronie: https://crazyneedles.pl/kategoria/sztanga.