Przedłużanie paznokci za pomocą Flexy Gelu

Przedłużanie paznokci za pomocą Flexy Gelu

Zazwyczaj kobiety noszą dłuższe paznokcie, dlaczego? Dzięki temu palce optycznie wydają się smuklejsze. Jeszcze nie tak dawno temu trzeba było przejść przez proces hodowania własnych paznokci, co dodatkowo nie dawało żadnej gwarancji, że w w pewnym momencie jeden z paznokci przypadkiem nie pęknie.

Świat kosmetyków rozwinął się na tyle, że w tej chwili paznokcie są krótkie, a za chwilę mogą być długie. Jest to możliwe za sprawą różnych produktów przeznaczonych do przedłużania paznokci, które widnieją obecnie na rynku. Szczególnie warto przyjrzeć się żelom. Jednym z nich jest właśnie Flexy Gel Elisium. Jest to połączenie żelu UV i akrylu, co sprawia, że jest szybszy w aplikacji i gęstszy niż tradycyjne żele. Dzięki temu jest to jeden z najlepszych żeli dostępnych na rynku.

Jak wiadomo, sam żel nie wystarczy do zrobienia wymarzonych paznokci. Niezbędne mogą okazać się jeszcze inne elementy, dlatego aby ułatwić klientkom życie, firma Elisium posiada w swojej ofercie zestawy startowe, które zawierają wszystko to, bez czego ani rusz podczas domowego przedłużania paznokci. Zestawy te zawierają:
– Bazę pod żel
– Top Coat
– Pro Bond
– Slip Liquid
– Szklane naczynko na Slip Liquid
– Pędzelki
– Formy do przedłużania paznokci

Przedłużanie paznokci Flexy Gelem nie niesie za sobą większego ryzyka, że coś mogłoby pójść nie tak. Wystarczy odpowiednio dobrać wielkości form, nałożyć trochę żelu, włożyć dłoń do lampy i gotowe. W przypadku odrostów nie trzeba ściągać całego żelowego paznokcia. Można uzupełnić braki odrobiną żelu, co w zupełności wystarczy, aby przywrócić paznokciom piękny wygląd.