mezoterapia igłowa ciała

Profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej


Składniki odżywcze z kremów są wchłaniane przez skórę jedynie w niewielkim procencie. Dlatego niezwykle dużą popularnością w dziedzinie zabiegów estetycznych cieszy się profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej. Działa ona w głębsze warstwy skóry, dzięki czemu widoczne efekty są szybsze i bardziej spektakularne.

Na czym polega mezoterapia igłowa

Jest to bezpośrednie wprowadzenie składników odżywczych oraz kwasu hialuronowego do skóry właściwej za pomocą igły, pistoletu lub rollera. Mikro nakłucia wykonane za pomocą tych urządzeń, pomagają pokonać barierę naskórka i wtłoczyć witaminy oraz minerały głębiej. Zabieg można stosować w każdym wieku, najlepiej jak najwcześniej aby zadziałać profilaktycznie. Już po kilkudziesięciu godzinach znikają ślady po nakłuciach, a skóra wchłania substancje aktywne.

Zabieg mezoterapii igłowej – o czym należy pamiętać?

Wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej w Białymstoku jest całkowicie bezpieczne, jednak wcześniej można się upewnić, czy nie jesteśmy uczuleni na żadnej ze składników. Nie należy wcześniej przyjmować leków, które obniżają krzepliwość krwi oraz warto suplementować witaminę K. Natomiast trzeba omijać szerokim łukiem sauny, baseny oraz solarium do 48 godzin po zabiegu oraz nakładać kremy z wysokim filtrem.