Pomadki Golden Rose – nieskazitelne upiększenie ust


Wykreowanie określonego typu makijażu nie wymaga zaangażowania wielu kosmetyków. Wystarczy postawienie na konkretne bazy i kolory, a efekt może być zadowalający. Matowe pomadki Golden Rose zyskały niemałą sławę i dalej zbierają wielką popularność. Nic dziwnego, gdyż usta zostają właściwie podkreślone i to właśnie one mogą odgrywać główną rolę w makijażu na co dzień oraz od święta. Wszystko zależy od tego, w czym lubimy najbardziej się zaprezentować oraz jaki design chcemy wytworzyć.

Przyjemna konsystencja

Golden Rose pomadki w płynie to opcja dla tych kobiet, które lubią innowacyjne formuły i przyjemne kolorowanie ust. Przy użyciu tych pomadek pokrycie jest pełne i perfekcyjne, a matowy odcień utrzymuje się przez bardzo długi czas. Cała formuła została wzbogacona o witaminę E oraz olej z awokado, co w efekcie wpływa na brak przesuszania oraz lepienia się ust. Odpowiednie nawilżenie i gładkość będą od razu zauważone a wszystko to przy pomocy właściwego aplikatora, który pomoże przy równomiernym rozprowadzaniu produktu.

Pełna gama kolorów

Spośród matowych pomadek Golden Rose odnajdziemy wszystkie kolory. Można zatem tworzyć taki look, który się w danej chwili spodoba. Do tego wszystkiego wystarczy podkreślenie oka oraz policzków i można ruszać w dowolne miejsca. Makijaż jest tą rzeczą, która upiększa, ale również dodaje pewności siebie. Jeśli lubimy czuć swoją wartość, a także preferujemy wysokiej jakości kosmetyki to Golden Rose pomadki w płynie okażą się trafionym zakupem, z którego będziemy zadowolone.