Nasiona malin, słodkie migdały i pestki moreli, czyli olejek Miya

Nasiona malin, słodkie migdały i pestki moreli, czyli olejek Miya

Jak codziennie pielęgnować skórę twarzy? W sklepach dostępnych jest bardzo dużo różnorodnych kosmetyków, które ułatwią nam, m.in. zmywanie makijażu. Jednym z nich jest Miya olejek do demakijażu My Super Skin. Jakie zbiera opinie wśród użytkowniczek?

Zamiast żelu czy pianki

Miya olejek do demakijażu prawie całkowicie składa się z naturalnych składników i są to przede wszystkim olejki, w tym z nasion malin, słodkich migdałów, pestek moreli oraz abisyński. Dodatkowo kosmetyk został wzbogacony witaminą E. Olejki dokładnie oczyszczają skórę, także z kosmetyków kolorowych. Można spotkać się z opiniami, że kosmetyk nie zawsze radzi sobie dobrze z demakijażem oczu, ale bardzo dobrze nawilża, wygładza i koi podrażniona skórę. Bez obaw mogą używać go osoby z cerą wrażliwą. Należy stosować go rano i wieczorem i jest to coraz częstsza forma pielęgnacji skóry twarzy zamiast tradycyjnych żelów, pianek czy mydeł. Należy dobrze go spienić, a pozostałości usunąć ciepłą wodą.

Co jeszcze od Miya?

Oprócz olejków do demakijażu producent ma również inne wegańskie kosmetyki Miya do codziennej pielęgnacji twarzy oraz całego ciała. Znajdują się tam między innymi kuracje nawilżające, oczyszczające, do przesuszonej skóry czy do suchych i zniszczonych dłoni. Głośno jest między innymi o lekkim kremie BB oraz rozświetlającym kremie z witaminami. Do pielęgnacji ciała można dostać serie oczyszczające oraz nawilżające, peelingi, maseczki oraz wiele innych. Opakowania kosmetyków utrzymane są w tonacji różu, dzięki czemu łatwo znaleźć je w swojej ulubionej drogerii.