Loreal glinka


Mycie twarzy wodą i mydłem często bywa niewystarczające – za pomocą tylko tego zabiegu nie usuniemy całego martwego naskórka a także nie doczyścimy wszystkich zakamarków. Ponadto też woda i mydło bardzo wysuszają skórę, mogą spowodować podrażnienia i uczulenia, dlatego warto od czasu do czasu odżywić ją za pomocą odpowiedniej maski na skórę twarzy.

Zabiegi kosmetyczne w salonach piękności

Salony kosmetyczne wykonują kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, lecz zazwyczaj trwa to kilka godzin, które nie zawsze można wygospodarować w ciągu pełnego obowiązków dnia. Z tego też powodu warto zakupić odpowiednią maskę w dobrej drogerii i samodzielnie zaaplikować ją sobie, najlepiej przed nocnym odpoczynkiem.

Do jednych z polecanych kosmetyków można zaliczyć glinkę L’Oreal – preparat o właściwościach nawilżających, regenerujących i rozświetlających skórę.

Loreal glinka

Glinka L’Oreal występuje w kilku barwach – jest to spowodowane domieszką substancji odżywczych mających na celu oczyszczenie skóry, jej detoksykację, a także wygładzenie i poprawienie kolorytu.

Glinki L’Oreal pakowane są w słoiczki, mają gliniastą konsystencję, zapach raczej naturalny, a kolor zależny jest od dodanych składników. Świetnie się ją rozprowadza, składniki odżywcze dobrze wnikają w skórę a po zastygnięciu maska ściąga i zamyka wszystkie pory, pozwalając na działanie środków odżywczych w głębszych partiach skóry. 

Dodatek składników ma na celu dobranie odpowiedniej glinki do właściwości i charakterystycznych cech indywidualnych każdego rodzaju skóry, nabywając więc kosmetyk trzeba zapoznać się ze składem kosmetyku i efektem jego działania.

Oferta sprzedażowa: Loreal glinka dostępna tutaj.