Kuracja pogrubiająca i zagęszczająca włosy Kevin Murphy Thick Again – wyłącznie dla mężczyzn

Kuracja pogrubiająca i zagęszczająca włosy Kevin Murphy Thick Again – wyłącznie dla mężczyzn

Cienkie, wypadające włosy mogą być powodem kompleksów. Ratunkiem są odpowiednie kosmetyki. Kuracja do włosów Kevin Murphy Thick Again nadaje im naturalną gęstość i grubość, a także hamuje ich wypadanie, by fryzura znów mogła wyglądać atrakcyjnie.

Kuracja Kevin Murphy Thick Again – jak działa?


Stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach kuracja Thick Again to kosmetyk, który poprawia wygląd włosów cienkich, przerzedzających się. Zobacz: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/KEVIN-MURPHY-THICK.AGAIN-zageszczajaca-i-pogrubiajaca-wlosy-kuracja-dla-mezczyzn-100ml/193

Zawiera kompleks składników aktywnych, które wnikają w głąb włosów oraz w mieszki włosowe i przywracają im naturalny, zdrowy wygląd. To naturalne ekstrakty roślinne, zestaw witamin, a także specjalny tripeptyd Biotinyl-GHK.

Kuracja do włosów dla mężczyzn Kevin Murphy Thick Again:


Wzmacnia włosy dzięki naturalnym składnikom aktywnym.
Nadaje im grubość, objętość oraz sprężystość.
Ogranicza działanie DHT i zmniejsza wypadanie włosów.
Zabezpiecza włosy podczas stylizacji na gorąco – do 216 stopni C.

Thick Again od Kevin Murphy – jak stosować?


Korzystanie z kuracji do włosów Thick Again Kevin Murphy jest bardzo proste. Kosmetyk ma formę lekkiego płynu w sprayu, który nakłada się na mokre lub lekko osuszone włosy, koncentrując się na skórze głowy. Następnie wystarczy ułożyć włosy tak, jak zwykle. Włosy od razu będą grubsze, a fryzura nabierze objętości.

Produkty Kevin Murphy dostępne są także w Polsce. Można kupić je w salonach Kevin Murphy i w sklepach z artykułami fryzjerskimi.