Kultowe pomadki matowe Golden Rose


Matowe pomadki od co najmniej kilku lat podbijają świat. Oprócz tego, że takie wykończenie ładnie prezentuje się na ustach, to dodatkowo jest dużo bardziej trwałe. Matowe produkty do ust zyskały rzesze fanek na całym świecie. Jedną z marek, która tworzy popularne pomadki o takim wykończeniu jest marka Golden Rose. 

Krótko o marce

Golden Rose jest turecką marką kosmetyczną, która produkuje kosmetyki kolorowe, lakiery do paznokci, kremy pielęgnacyjne, wody toaletowe oraz różne akcesoria. W Polsce pojawiła się w 2003 roku, kiedy otwarto pierwsze stoisko w Warszawie. Zdecydowana większość produktów tworzona jest w jednej z najbardziej nowoczesnych fabryk, znajdującej się w Stambule. Wszystkie kosmetyki poddawane są badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym, a dodatkowo nie zawierają parabenów, więc są bezpieczne dla alergików. Marka oferuje produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Golden Rose przywiązuje ogromną wagę do produkcji w oparciu o najwyższe międzynarodowe standardy, a dodatkowo dba o środowisko. 

Matowe wykończenie produktów do ust

Pomadki matowe Golden Rose cieszą się uznaniem klientów w wielu krajach z całego świata. W ofercie firmy znajdują się produkty do ust o matowym wykończeniu w wersji tradycyjnej, w kredce oraz w płynie. Obecnie są to już wręcz kultowe kosmetyki, które są mocno napigmentowane i trwałe. Matowe wykończenie pomadek już od kilku lat jest największym trendem jeśli chodzi o makijaż ust, a tego typu produkty Golden Rose wciąż zyskują nowych fanów.

Pomadki Golden Rose dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://www.cocolita.pl/szminki/0,golden-rose