Kerastase Genesis – przeciw łamaniu się włosów

Kerastase Genesis – przeciw łamaniu się włosów

Łamanie się włosów to wielki problem kobiet, często mylony z wypadaniem. Kruszenie się i łamanie włosów na długości powoduje, że włosy szybko tracą swoją gęstość, a także wyglądają na wyraźnie zniszczone, gdyż urwane końce znacznie różnią się od obciętych nożyczkami. Co więcej, walka z tym problemem jest niezwykle trudna, często znacznie trudniejsza niż w przypadku wypadania włosów.

Co można zrobić?

Włosy łamią się, kiedy są mocno wysuszone i zniszczone, a najmocniej wpływa na to inwazyjna koloryzacja, jak również stylizacja na gorąco. Co jednak, kiedy nie można się jej wyrzec? Suszarka, lokówka czy prostownica są dla wielu kobiet niezbędne, by ich włosy wyglądały estetycznie, były pełne objętości czy gładkie oraz zachowały kształt przez cały dzień. Kiedy nie można zrezygnować z takich działań, można sięgnąć po wyjątkowe kosmetyki z linii Kerastase Genesis. Najlepiej byłoby oczywiście zastosować wszystkie preparaty jednocześnie, ale szczególnie osobom stawiającym na stylizację na gorąco przydać może się mleczko termiczne. Marka Kerastase znana jest z tego rodzaju produktów. Są one niezwykłe w tym sensie, że nie tylko chronią włosy przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury, ale też mogą w pełni zadziałać dopiero pod jej wpływem. Oznacza to, że preparat zastosowany na włosy, które potem nie są suszone czy modelowane urządzeniem emitującym wysoką temperaturę, nie zadziała tak dobrze.

Są to wymarzone kosmetyki dla pań niemogących zrezygnować z gorącej stylizacji, ale też zatroskanych o stan swoich pasm.