Jakie są najpopularniejsze rodzaje plastrów do depilacji?

Jakie są najpopularniejsze rodzaje plastrów do depilacji?

Producenci chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też co sezon oferują nowe rodzaje plastrów do depilacji. Aby wybrać najlepsze produkty warto dowiedzieć się najpierw o nich nieco więcej.

Szeroka i różnorodna oferta

Na półkach sklepowych bez żadnego większego problemu można znaleźć plastry depilacyjne do nóg, pach, twarzy oraz okolic bikini. W sprzedaży dostępne są nie tylko klasyczne plastry depilacyjne do skóry normalnej, ale również plastry do skóry wrażliwej. Większość produktów tego typu oprócz funkcjonalnego wosku posiada także aromatyczne olejki. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można wybrać plastry i kremy do depilacji o bardzo różnym zapachu. Największym zainteresowaniem cieszą się owoce leśne albo migdały.

Jak stosować plastry do depilacji?

Wybranie odpowiednich plastrów do depilacji to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby prawidłowo z nich korzystać. W pierwszej kolejności warto sprawdzić na niewielkim kawałku skóry, czy wybrany plaster i krem do depilacji nie uczula. Jeżeli nie ma żadnych problemów, to można wyciągnąć plaster do depilacji z opakowania i dokładnie go rozgrzać w dłoniach. Plaster należy przykładać do skóry zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa tak, aby można go było oderwać w przeciwnym kierunku. Jak łatwo się domyślić plastry do depilacji są jednorazowe, dlatego też po usunięciu włosów z wybranej części ciała należy je wyrzucić do kosza.