Jakie kwestie należy wziąć pod uwagę wybierając zestaw do hybryd?

Jakie kwestie należy wziąć pod uwagę wybierając zestaw do hybryd?

Należy mieć świadomość, że wybór zestawu do hybryd w celu wykonywania manicure hybrydowego w domu jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej wiedzą, jakie kwestie powinno się koniecznie uwzględnić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jak wybrać zestaw do hybryd?

Marka

Rekomendowane jest przede wszystkim postawienie na zestaw do hybryd znanego i sprawdzonego producenta. Firma powinna być polecana przez kosmetyczni. Firma z ogromnym doświadczeniem w branży doskonale wie czego oczekują od niej klientki. Jest tym samym w stanie sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów. Ponadto renomowane przedsiębiorstwa wykorzystują w codziennej pracy najnowszą technologię.

Skład zestawu

Kolejną kwestią, jaka powinna być uwzględniona przez przedstawicielki płci pięknej jest skład zestawu. Należy mieć świadomość, że dostępne na rynku zestawy do hybryd posiadają nawet kilkanaście pozycji. Z kolei inne zawierają tylko najpotrzebniejsze elementy do prawidłowego wykonania manicure. Bardzo często zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w lampę osobno.

Moc lampy

Panie muszą mieć świadomość, że w zestawach przeznaczonych do robienia hybryd nie znajdują się lampy charakteryzujące się tak wysoką mocą, co w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jest to oczywiście spowodowane dbaniem o bezpieczeństwo nie tylko i wyłącznie użytkowniczek danego zestawu, ale również ich paznokci. Przeważnie w zestawach można znaleźć lampy dysponujące mocą 9W, 24/48W czy 36W. Są one wystarczające do tego, by przedstawicielka płci pięknej mogła stworzyć piękny manicure hybrydowy.