Jaki toner kwasowy wybrać?

Jaki toner kwasowy wybrać?

Z pewnością niejedna kobieta, która farbowała włosy na blond nie była zadowolona z uzyskanego koloru. W takiej sytuacji można sięgnąć po fioletowy szampon lub powtórnie wykonać koloryzację. Trzeba jednak mieć świadomość, że kolejna warstwa farby z pewnością nie wpłynie pozytywnie na strukturę włosów. Doskonałym rozwiązaniem wydaje się być toner kwasowy, czyli produkt skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny.

Łatwa i szybka aplikacja

Stosowanie tonera do włosów nie trzeba się obawiać. Jest to niezwykle proste zadanie, dzięki czemu zabieg można przeprowadzić w warunkach domowych. Oczywiście produkt nakłada się w miejscach, gdzie włosy posiadają niepożądany odcień. Wiele kobiet nakłada je więc jedynie na odrosty, które po rozjaśnianiu mogą posiadać nie tylko żółte, ale nawet rude tony.

Istotne jest to, aby wybrać produkt uznanej firmy. Najlepiej postawić na profesjonalną markę, która stosowana jest przez ekspertów. Przykładem jest Matrix Color Sync. Tonery za kilka złotych lepiej sobie odpuścić, gdyż efekt końcowy może pozostawiać wiele do życzenia.

Matrix Color Sync: łagodna formuła

Matrix Color Sync to produkt o wyjątkowo łagodnej formule. Sprawia to, że bez obaw można nałożyć go na włosy, które przeszły rozjaśnianie. Są one zwykle uwrażliwione, a także suche i łamliwe. Toner posiada bezpieczny skład, a więc nie zadziała niczym kolejna warstwa farby. Pożądane rezultaty zabiegu otrzymamy znacznie szybciej, niż w przypadku stosowania fioletowego szamponu.

Omawiany toner występuje w kilku różnych wariantach. Ważne jest to, aby wybrać odcień odpowiedni dla siebie. W sprzedaży znajdziemy takie odcienie, jak m.in. fiolet, popiel, stal, czy też nude.