Jaka baza hybrydowa jest godna polecenia?

Jaka baza hybrydowa jest godna polecenia?

Porządna baza hybrydowa jest bardzo ważnym elementem jeżeli chodzi o profesjonalny manicure hybrydowy. W dużej mierze to właśnie od bazy zależy, jaki efekt wizualny zostanie uzyskany na paznokciach. Wysokiej klasy baza nie tylko wyrównuje płytkę paznokcia, ale co najważniejsze nadaje jest także jednolitą powierzchnię.

Dlaczego warto?

Dobra baza do hybryd sprawia, że paznokcie są bardzo równe, a pozostałe kosmetyki idealnie przylegają bezpośrednio do płytki paznokci. Dość gęsta baza hybrydowa jest idealnym wyborem dla pań, które chcą nieco przedłużyć oraz nadbudować płytkę paznokcia. W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na pielęgnujące bazy do hybryd, dzięki którym można umiejętnie zamaskować różne rodzaje niedoskonałości.

Jaką bazę wybrać?

Dla większości kobiet najlepszym wyborem są wielofunkcyjne bazy do paznokci, które doskonale sprawdzą się nie tylko w systemie PURE, ale również w systemie GEL POLISH. W dużej mierze to właśnie dzięki tej bazie można zrekonstruować zniszczone płytki paznokcia i przedłużyć je nawet o 7 mm. Główną zaletą wielofunkcyjnej bazy jest także to, że znacząco wzmacnia ona osłabione paznokcie, dzięki czemu można liczyć na pełną kontrolę w czasie aplikacji. Jest to najlepszy wybór dla osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o zalewaniu skórek. Wielofunkcyjna baza do hybryd jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nieprzyjemne dla oka żółknięcie. Aby usunąć bazę najlepiej postawić na płyny oparte na bazie acetonu. Kobiety, które w pierwszej kolejności cenią sobie dość jasne kolory lakierów hybrydowych, powinny postawić na delikatnie kryjącą bazę hybrydową, która idealnie modeluje paznokcie.