Jak opalanie natryskowe wpływa na naszą sylwetkę?

Lato to czas, w którym aż grzech nie skorzystać z uroków słońca, szumu fal i gorącego piasku pod stopami. Plażowanie to najpopularniejsza forma wypoczynku. Jednak zbyt długie przebywanie w wysokiej temperaturze rodzi ryzyko bolesnych poparzeń. Zamiast smażyć się na słońcu lepiej zdecydować się na opalanie natryskowe w Warszawie jak ten tutaj.

Jakie są zalety opalania natryskowego?

Poleca się je osobom, które źle reagują na nadmiar promieni słonecznych i wizyty w solarium. Zabieg ten jest na tyle bezinwazyjny, że mogą z niego korzystać kobiety w ciąży, jak i osoby ze zdiagnozowanym rakiem skóry. Nie przyśpiesza ono także procesu starzenia się naskórka, a wręcz przeciwnie poprawia stan nawilżenia całego ciała. Jest to pokłosie tego, iż preparat, którego używa się do opalania- zawiera witaminy i minerały.

Opalanie natryskowe pozwala także na wymodelowanie optyczne sylwetki, przez co nasze ciało wygląda na szczuplejsze i bardziej jędrne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dwóch odcieni barwnika koloryzującego.

Przez jaki okres widać efekty opalania natryskowego?

To, ile utrzymuje się opalanie natryskowe, zależy od kondycji naszej skóry i rodzaju karnacji. Im jest ona jaśniejsza, tym krócej widać efekty kuracji. Zwykle są one widoczne przez siedem dni. Po tym czasie pojawiają się na łokciach, kolanach i łydkach mało estetyczne plamy. W praktyce oznacza to, iż zabieg należałoby jak najszybciej powtórzyć dla podtrzymania efektu. Przy czym osoby o naturalnie ciemnej karnacji mogą cieszyć się piękną opalenizną nieco dłużej, bo około 10 dni.