Jak dobrać podkład?


Piękna cera to jest zdecydowanie coś, co chciałaby osiągnąć absolutnie każda kobieta. Niestety nie jest to wcale taka prosta sprawa. Przede wszystkim należy odpowiednio dbać o cerę, aby uzyskać jej piękny wygląd. Po drugie zaś – zawsze przyda się dodatkowo dobrej jakości podkład. 

Jak dobrać podkład?

Pytanie pojawia się tutaj jednak dość zasadnicze, a mianowicie, w jaki sposób możemy optymalnie dobrać podkład do siebie? Otóż zasadniczo pomysłów i rad jest tutaj kilka. Przede wszystkim jednak trzeba określić, jaki typ cery mamy – czy jest to cera raczej sucha, czy też wilgotna albo tłusta. Od tego zależy typ podkładu, jaki możemy na siebie nałożyć. Dalej trzeba jeszcze określić, jaki odcień podkładu będzie do nas pasował. Osoby o cerze cieplejszej powinny zainwestować w podkład o odcieniu żółci, zaś osoby z cerą chłodniejszą – raczej wpadający w róż. Jak zaś sprawdzić dokładniej czy kolor, jaki wybrałyśmy naprawdę będzie pasował? Otóż najlepiej jest narysować kreskę z podkładu na linii żuchwy. Wówczas kolor najbardziej będzie odzwierciedlał prawdę. Niestety jednak z odcieniem podkładu często jest poważny problem, co wówczas możemy tak w zasadzie zrobić? 

Revlon Colorstay odcienie

Otóż warto zainteresować się odcieniami marki Revlon. Dlaczego akurat jej ? Zasadniczo Relon kojarzy się z naprawdę wysokiej jakości kosmetykami. Co więcej, Revlon Colorstay odcienie wyróżniają się tym, że zostały osobno dopasowane do skóry tłustej i suchej, a także o tonacji chłodnej i ciepłej. Słowem każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie.

Oferta sprzedażowa: Revlon Colorstay odcienie dostępne tutaj.