Hybrydy paznokcie

Hybrydy paznokcie

Paznokcie hybrydowe to sposób malowania paznokci, który stał się ostatnio niezwykle popularny. Wszystko dzięki temu, że bije on na głowę tradycyjne i dotychczasowe metody.

Gdzie można zrobić manicure hybrydowy w Warszawie?

W tej chwili manicure hybrydowy można wykonać już w praktycznie każdym salonie paznokci. Jest to metoda na tyle popularna, że właściciele salonów kosmetycznych, ciągle poszerzają swoją ofertę i uzupełniają, zarówno gamę kolorystyczną, jak i możliwe rodzaje zdobień, tak aby przyciągnąć, jak najwięcej klientek. Tak więc hybryda Warszawa nie stanowić będzie żadnego problemu i z pewnością można znaleźć bardzo dużo salonów kosmetycznych, które się tym zajmą.

Czym różni się hybryda od zwykłego lakieru?

Przede wszystkim paznokcie hybrydowe są trwalsze. Wszystko to za sprawą hybrydowego lakieru do paznokci, który zdecydowanie dłużej trzyma się płytki paznokcia i nie odpryskuje, ani nie rysuje się. Dobrze wykonany manicure hybrydowy jest w stanie utrzymać się na paznokciach w nienagannym stanie, nawet przez trzy- cztery tygodnie, podczas gdy zwykły lakier ściera się już nawet po kilku dniach.
Warto postawić więc na nową technikę i przynajmniej raz wypróbować metodę hybrydową. Dodatkowo na hybrydach wykonywać można szereg różnego rodzaju zdobień, które są na nich o wiele trwalsze.