Hybrydowy manicure na wakacje

Hybrydowy manicure na wakacje

Wakacje to czas, kiedy paznokcie stają się niezwykle istotnym elementem stylizacji. Manicure hybrydowy pozwala cieszyć się świetnym wyglądem paznokci aż do trzech tygodni i sprawia, że zapomnieć można o odpryskach typowych dla tradycyjnych lakierów. Na jaki kolor zdecydować się latem i kiedy umówić się na wizytę u kosmetyczki?

Letnie kolory

Latem świetnie wyglądają pastelowe odcienie, ale również intensywne kolory dopasowane do najczęściej zakładanych ubrań. Przed umówieniem się na hybrydowy manicure warto dokładnie przejrzeć szafę i zastanowić się, jakie ubrania zabrać na urlop. Istotne są nie tylko kolory, ale także styl. Jeśli w wakacyjnej walizce dominuje styl boho, na paznokciach powinny znaleźć się naturalne kolory – np. zielony czy żółty. Do ubrań w stylu marynarskim pasują paznokcie czerwone. Latem na paznokciach wspaniale prezentuje się także francuski manicure.

Kiedy umówić się na wizytę?

Aby manicure Wrocław https://easynails.pl/ przetrwał cały urlop, warto umówić się na manicure hybrydowy tuż przed wyjazdem – na przykład dzień przed. Dzięki temu odrosty nie będą widoczne przez cały urlop. Aby zarezerwować tak dokładny termin, należy zadzwonić do kosmetyczki z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem.