manicure hybrydowy paznokcie

Hybrydowy manicure na wakacje


Wakacje to czas, kiedy paznokcie stają się niezwykle istotnym elementem stylizacji. Manicure hybrydowy pozwala cieszyć się świetnym wyglądem paznokci aż do trzech tygodni i sprawia, że zapomnieć można o odpryskach typowych dla tradycyjnych lakierów. Na jaki kolor zdecydować się latem i kiedy umówić się na wizytę u kosmetyczki?

Letnie kolory

Latem świetnie wyglądają pastelowe odcienie, ale również intensywne kolory dopasowane do najczęściej zakładanych ubrań. Przed umówieniem się na hybrydowy manicure warto dokładnie przejrzeć szafę i zastanowić się, jakie ubrania zabrać na urlop. Istotne są nie tylko kolory, ale także styl. Jeśli w wakacyjnej walizce dominuje styl boho, na paznokciach powinny znaleźć się naturalne kolory – np. zielony czy żółty. Do ubrań w stylu marynarskim pasują paznokcie czerwone. Latem na paznokciach wspaniale prezentuje się także francuski manicure.

Kiedy umówić się na wizytę?

Aby manicure Wrocław https://easynails.pl/ przetrwał cały urlop, warto umówić się na manicure hybrydowy tuż przed wyjazdem – na przykład dzień przed. Dzięki temu odrosty nie będą widoczne przez cały urlop. Aby zarezerwować tak dokładny termin, należy zadzwonić do kosmetyczki z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem.