Formy do stylizacji paznokci

Formy do stylizacji paznokci

Zadbane i piękne paznokcie są wizytówką współczesnej kobiety. Są tak samo istotne jak ładna fryzura, świetny makijaż czy udana stylizacja. W pielęgnacji paznokci może nam pomóc profesjonalna manicurzystka lub możemy o nie zadbać samodzielnie w domu, wykorzystując do tego zestawy do przedłużania paznokci.

Szybkie i proste przedłużanie paznokci

Produkty do przedłużania paznokci można kupić w pełnym zestawie lub można taki zestaw skompletować według własnego pomysłu. Powinny znaleźć się w nim następujące produkty: patyczki do skórek, cleaner, primer, waciki bezpyłowe, pilnik do paznokci, pędzelek do akrylożelu, akrylożel w określonym kolorze oraz formy do akrylozelu i oczywiście lampa do manicure.
Dysponując takim zestawem można w szybki i stosunkowo prosty sposób przedłużyć swoje paznokcie. Gęsty i odpowiednio elastyczny akrylożel z łatwością rozprowadza się na wewnętrznej stronie formy do akrylozelu, którą przykłada się do płytki paznokcia, delikatnie dociskając. Palec wkłada się do lampy, a po wyjęciu z lampy odkleja się formę, którą można wykorzystać przy kolejnym manicure. Następnie paznokieć piłujemy, nadając mu odpowiedni kształt.

Piękny, perfekcyjny kształt

Przedłużanie paznokci dzięki zastosowaniu form do akrylozelu jest proste i szybkie. Wystarczy jedynie dopasować rozmiar formy do naturalnego kształtu paznokcia. Formy są trwale, z łatwością nakłada się je i ściąga. Poza tym można używać ich wielokrotnie. W odpowiedni sposób wyprofilowana forma zapewni paznokciom doskonały kształt.