Encanto keratyna – proste i zdrowe włosy

Encanto keratyna – proste i zdrowe włosy

Kobiety zazwyczaj nie są zadowolone ze swoich włosów. Panie o prostych włosach marzą, by mieć kręcone, zaś wyposażone w bujne loki, wręcz przeciwnie. Ostatnio jednak zauważyć się daje modę na proste włosy. Dlatego też zainteresowanie tym tematem wciąż rośnie.

Sposoby na prostowanie włosów

  • Najprostszym sposobem jest użycie prostownicy, dzięki której bardzo szybko i sprawnie można wykonać wymarzoną fryzurę. Niestety jednak częste jej używanie (a trzeba to robić codziennie, aby włosy były ciągle proste) mocno przesusza włosy i w konsekwencji je niszczy.
  • Istnieje też wiele domowych sposobów. Do ich wykonania wykorzystuje się gorące olejki, ocet jabłkowy, seler albo jajko zmieszane z mlekiem. Są to na pewno zabiegi, które nie tylko nie zniszczą włosów, ale wręcz je odżywią. Niestety nie wyprostują ich na dłużej, więc zabiegi te także trzeba powtarzać codziennie.
  • Encanto keratyna czyli prostowanie keratynowe zwane inaczej brazylijskim to jedyny zabieg, który pozwoli na dłuższy czas (kilka miesięcy) utrzymać proste włosy.

Encanto keratyna – efekty stosowania

encanto keratynaKeratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem, który zyskuje coraz to nowych zwolenników, a właściwie zwolenniczki. I trudno się dziwić, biorąc pod uwagę liczne zalety stosowania encanto keratyny.
Używając tych preparatów można się spodziewać, że:

  • włosy będą odżywione, błyszczące, nawilżone i zdrowe,
  • fryzura będzie gładka bez żadnego wysiłku,
  • włosy przestaną się elektryzować i puszyć,
  • będzie można łatwiej wysuszyć je po umyciu.

O skuteczności tej metody świadczą opinie zachwyconych pań, które skorzystały z preparatów na bazie encanto keratyny, jak ta tutaj https://www.gobli.pl/encanto-keratyna-zestaw-do-keratynowego-prostowania-wlosow-3x100ml-p3607, zmieniając swój wizerunek i zyskując wymarzona fryzurę na długo.