Błyszczyk do ust

Błyszczyk do ust

Błyszczyki do ust można spotkać w wersji matowej lub koloryzującej. Dzięki ciekawym właściwościom cieszą się sporym zainteresowaniem. Obok pomadek to jeden z niezbędnych kosmetyków każdej kobiety.

Podkreślone usta

Błyszczyk do ust dodaje subtelności i optycznie powiększa wargi. Zazwyczaj można skorzystać z błyszczyków nawilżających, z drobinkami, wyrazistych, czy półtransparentnych. Błyszczyki są ponadczasowe i wciąż na topie. Stanowią uzupełnienie mocnego makijażu, ale także delikatne podkreślenie makijażu na co dzień. W zależności od gustu, można wybrać błyszczyk kolorowy lub bezbarwny. Ponadto, może być nałożony na wcześniej zaaplikowaną pomadkę, dodając jej blasku.  

Kultowy kosmetyk

O tym, że błyszczyk to produkt uniwersalny, wiadomo nie od dziś. Błyszczyki to produkty uniwersalne. Pasuje on do młodych dziewczyn, jak również dojrzałych kobiet. Wieczorem ciekawie błyszczy na ustach, a w dzień dodaje kobiecie świeżości.

Jeśli chodzi o konsystencję, możemy podzielić błyszczyki do ust na półpłynne, nakładane za pomocą aplikatora lub stałe – nakładane pędzelkiem lub palcem.

Najpopularniejsze rodzaje

Obecnie do najpopularniejszych błyszczyków zaliczamy błyszczyki pielęgnacyjne, powiększające, transparentne i kryjące. Transparentne dają intensywny efekt, pielęgnacyjne nawilżają i odżywiają usta, powiększające powodują lekkie mrowienie, natomiast kryjące pokrywają wargi warstwą lśniącego koloru, zapewniając efekt lustra.

Wygoda i komfort to tylko niektóre z zalet tego małego kosmetyku, który jest uwielbiany przez wiele kobiet.