Babyboomer krzykiem mody

Babyboomer krzykiem mody

Paznokcie są jedną z wizytówek kobiecej urody. Nie powinno więc nikogo dziwić, że panie starają się upiększać je na wszelkie sposoby. Sięgają także po wszelkie nowinki z rynku kosmetycznego, aby wygląd ich paznokci przyciągał wzrok i dodawał im atrakcyjnego wyglądu. W ostatnich miesiącach na prawdziwy hit paznokciowego anturażu wyrosły paznokcie w stylu babyboomer. Nic dziwnego – ich wygląd to prawdziwy szał.

Babyboomer zawsze przy sobie

Co takiego niezwykłego jest w paznokciach babyboomer, że nie sposób oprzeć się ich wyglądowi? Zapewne za ich sukcesem stoi niebagatelna gra barw, jaką uzyskuje się dzięki temu efektowi na płytce paznokcia. Wykorzystanie metody gradientu, czyli stopniowego przechodzenia koloru od jednej barwy do drugiej, pozwala na nadanie paznokciom niebagatelnego wyglądu.

Aby było możliwe uzyskanie takiego efektu, niezbędne jest jednakże zastosowanie kilku warstw lakierów termoutwardzalnych, jak również skorzystanie z lampy UV. Choć jest to proces dość precyzyjny i czasochłonny to ostatecznie uzyskiwany efekt wart jest ponoszonego wysiłku.

Pole do popisu dla kosmetyczki

Wykorzystując styl babyboomer każda kosmetyczka ma możliwość zaprezentowania pełni swojego talentu, co samo w sobie jest najlepszą reklamą. By wykorzystać tą metodę w pełni trzeba jednakże posiadać dość spore doświadczenie i umiejętności manualne.

Sprawne opanowanie tej techniki pozwala jednakże na uzyskanie zadowolenia klientów, a co za tym idzie szerokiego popytu na swoje usługi. Reasumując babyboomer jest sposobem na sukces.

Babyboomer – paznokcie tylko w studio Easynails.pl